• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Magyar
#1
Na helloka!

Kinek mi a v?lem?nye errol a felhajt?sr?l?
  Reply
#2
Hell?!



Amennyiben siker?l megoldani egy kompatibilis Open.MP-t, amely tartalmaz t?nyleg olyan feature-?ket, amelyeket m?r sokszor k?rt?nk, viszont nem ker?ltek be SAMP-ba az esetben m?g lehet belole valami komoly. M?r mi?ta k?ri mindenki, hogy a DL legyen a main branch ?s haz?nkban is t?bben m?r DL-re fejlesztenek (Rasheed, AdamB). Meg Kalcor hozz??ll?sa se tetszik. Amikor m?r ?gy kezdi az eg?szet "If there's a DL-R2"... Valamennyire meg?rtem, hogy nem akarja ?tadni senkinek, meg nem akarja opensource-olni, de amennyiben m?r nem tud semmit se tenni a moddal, akkor ki k?ne tal?lnia, hogy mi legyen m?g mielott meghal az eg?sz. Nagyobb felhajt?s lett az eg?szbol, mint kellett volna, de ha ez hoz csak v?ltoz?st, akkor ink?bb ez, mint ami most van.
  Reply
#3
Az OpenMP-n elvileg 22 ember dolgozik, sz?val el?g nagy val?sz?nus?ge van annak, hogy hamarabb lesz az k?sz, minthogy Kalcor v?ltoztasson b?rmit is. Csak n?zd meg a legut?bbi kommentjeit a topicban, ami Y_Less?krol sz?l.
  Reply
#4
22? Az az?rt kem?ny. Kalcor 100%, hogy nem fog v?ltoztatni az eg?szen, meg egy csom? hib?t, amelyek m?r a kezdetek ?ta ott vannak nem jav?t. (A desperate plea, from a passionate server developer) Meg rengeteg ?tlet, amelyek m?r a j?t?kban benne vannak csak meg k?ne ?rni, hogy meg lehessen h?vni. Abban egyet ?rtek Kalcorral, hogy felhaszn?l? centrikusnak kell maradni, de k?ny?rg?m az nem azt jelenti, hogy a fejlesztoket el kell hanyagolni, meg amit ok akarnak az nem fontos. Discordon olvastam, hogy m?r kint lesz a project j?val az ?v v?ge elott, addig is t?relmesen v?rok.
  Reply
#5
B?zom benne, hogy nem csak arra megy ki a j?t?k, hogy nyom?st gyakoroljanak Kalcorra ?s az eg?szet csak fake dologk?nt ?rogass?k. Ennyi (tapasztalt) emberrel az?rt ?ssze lehetne hozni egy ?rtelmes platformot, ami egy?bk?nt backwards compatible lesz. Elvagyok egy?bk?nt a jelenlegi SA:MP-pal is, csak fejlesztoi szemmel nem teljesen t?k?letes.
  Reply
#6
Szinte biztos vagyok, hogy ez nem arra megy ki, hogy Kalcor csin?ljon valamit. Az RWMPs esetn?l sem j?tt ki semmi Kalcorb?l p?r fenyeget?sen k?v?l.

Kicsit elszomor?t, amikor l?tom az elveszett potenci?lt valamiben. A samp-b?l nem hi?nyzik annyira sok feature m?r. Szerintem, ha komolyabban odatenn? mag?t Kalcor igaz?b?l, amire lehetos?get ad az engine max 1 ?v alatt meg tudn? csin?lni. A hi?nyolt fegyver, aut?, anim?ci? hozz?ad?st viszonylag k?nnyen meg lehetne csin?lni, ha ?p?tene a mostani alapra.
  Reply
#7
Pacsi. Az elm?lt 2-3 nap egy shitshow volt, de ?n ?r?l?k hogy ?gy alakult, ?s Y-less meg a t?bbi ember a h?tt?rben m?r dolgozott ezen egy ideje. Nem nagyon lehetett l?tni hogy Kalcor halad-e az eg?sszel valahova. A 0.3.7 meg a DL "egybeolvaszt?s?t" pedig m?r 0.3.8 releasekor meg kellett volna l?pni v?lem?nyem szerint. UG:MP-t mennyire fogja befoly?solni ez az eg?sz TwisT3R?
  Reply
#8
Pontosan. Tudtommal m?r voltak besz?lget?sek open.mp x ugmp-rol, de igaz?b?l nem tudok sokat. Twist3R t?bbel tud szolg?lni szerintem.
  Reply
#9
B?rmi lesz az m?g mindig jobb lesz mind ha v?rtunk volna Kalcor-ra m?g o fog b?rmit is l?pni, ez m?r kellett ide r?g?ta, egy ?j kezdet.
OG

Since of 2011


Discord: zeetayn#2166

  Reply
#10
UG:MP-rol: Egyelore az a terve dkluin-nak, hogy kiadja bugmentesen ?s plusz funkci?kkal a jelenlegi UG:MP-t (legal?bb az UG:RP miatt, meg alapb?l is), ut?na pedig nagy es?llyel szeretne az open.mp-vel t?rsulni. Legal?bbis m?r elkezdett fel?j?k k?zeledni 1-2 discord besz?lget?s keretein bel?l.
  Reply
#11
Na az eg?sz j? akkor. Amennyiben siker?lne p?r komolyabb projektet ?tvinni, akkor m?g lehet belole siker. A kliens se lenne rossz, de kezdetnek t?k?letes, ha szerver oldalon lesz valami. Ugye az UGMP jelenleg egy 0.3.7-es szervert haszn?l? Kalcor seg?t nektek, odaadta a k?dot vagy?
  Reply
#12
Jelenleg 0.3.7 alap?. Kalcor csak enged?lyezte sz?munkra azt, hogy kiadjuk mag?t az UG:MP-t. Egy?bk?nt reverse engineering-gel csin?lja dkluin az eg?szet, ami nem ?ppen szab?lyszeru, de source code hi?ny?ban csak ?gy lehet b?rmit is el?rni.
[Image: maxresdefault.jpg]

  Reply
#13
Igaz?b?l mi m?st gondolhattam. Kalcor kiadna k?dot? lol, nem t?l re?lis.
  Reply
#14
RW:MP-nek p?ld?ul a kiad?st sem engedte a pali, mondjuk valszeg az?rt, mert a 0.2x k?dj?t haszn?lt?k fel...
[Image: maxresdefault.jpg]

  Reply
#15
H?t na lol. Nincs meg neked am?gy az eredeti thread linkje? Archive.org-on el van mentve csak nem tudom az url-t.



[Image: mHnAslM.jpg]
  Reply
#16
Nem v?gom egy?ltal?n :DD De el?g ?rdekes kis v?lasz.
[Image: maxresdefault.jpg]

  Reply
#17
Tal?ltam m?g egy screen-t.



[Image: yvIlDfe.pnghttp:]
  Reply
#18
Errol sem tudtam egy?bk?nt :DD



L?tom valaki leford?totta az open.mp oldal?t, fasza lett!
[Image: maxresdefault.jpg]

  Reply
#19
Megeszitek m?g azt a hamburgert?
  Reply
#20
Tied lehet, ?n m?r tele vagyok.



[Image: SAM_5173.jpg]
  Reply
#21
Mivel vagy tele? :OO
  Reply
#22
Magammal. Kappa.
  Reply
#23
Wow mi?ta van alf?rumunk? :D
[Image: maxresdefault.jpg]

  Reply
#24
Most ?ta, ?n kb d?lben vettem ?szre.
  Reply
#25
Mi?rt tunik nekem hihetetlennek hogy abb?l a 22 felsorolt fejlesztobol, csak t?red?k?k ?rthet a C nyelvhez komolyabban? Anyways, ha m?g ?zemelni fog a projekt?nk, ?s lesz ebbol valami, mi fixen ?t?llunk Open.MP-re, Y_Less egy isten, mindig is k?vettem a munk?ss?g?t, ?s a leheto legjobban pr?b?ltam a m?dom k?dj?t refaktor?lni az o megold?saira. Nagy elme, csak ahogy l?ttam szereti feladni a dolgokat, ?s eltunni, nem ?ppens?ggel egy vezeto t?pus a szem?lyis?g?bol ad?d?an, b?r majd kider?l, gl hf.
Full-stack webdeveloper, specialized on backend development.



[Image: signature?characterName=Ethan_Marroquin]
  Reply
#26
Szia Whadez! J? itt l?tni :)
Y_Less egyszer hagyta csak ott a k?z?ss?get ?s nem tervezi t?bbsz?r ?s k?rte, hogy ezt ne emlegess?k. Val?sz?nuleg volt oka is r?, de ak?rmi is volt nem sz?m?t. Most itt van ?s egy el?gg? komoly projekten dolgozik, amely megv?lthatja a San Andreas landscape-et.
  Reply
#27
https://www.open.mp/progress k?zben lett egy ilyen is.
[Image: maxresdefault.jpg]

  Reply
#28
B?zom benn?k, eddig tetszik az amit csin?lnak :D
  Reply
#29
H?t ez az!
  Reply
#30
buzik vagytok kuty?im

am?gy szeretlek titeket ?
  Reply
#31
?n is szeretlek Stanley! ?
  Reply
#32
Na mostanra szerintem mindenkinek van egy v?lem?nye Kalcorrol a m?lthonapi esem?nyek miatt. ?n nem k?telkedem ebben az eg?sz open multiplayerben, csak abban, hogy a magyar k?z?ss?get visszalehet hozni r?, mint r?gen a SA-MPra j? p?r ?vvel ezelott.
  Reply
#33
(2020-10-17, 08:35 AM)Davee52 Wrote: ?n nem k?telkedem ebben az eg?sz open multiplayerben, csak abban, hogy a magyar k?z?ss?get visszalehet hozni r?, mint r?gen a SA-MPra j? p?r ?vvel ezelott.



Havonta l?ttam ilyen threadeket 2012 ?ta magyar f?rumokon. T?ny hogy nem lesz full akkora, de m?g mindig ?ssze lehet valamit hozni, ha nem cookie cutter szervereket csin?ln?nak az emberek. Legut?bbi magyar LSRP-n volt egy sz?p kis playersz?m, noha ott m?s probl?m?k is voltak, amelyek k?zrej?tszottak a buk?sra.
  Reply


Forum Jump: