• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Migracija foruma
#1
Information 
Izgleda da je migracija foruma uspje?no izvr?ena.



Javite nam?ukoliko naidete na bilo koji problem.



(prevedena poruka od Southclaws-a)
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
#2
Treba da se ubiju svi kolektivno, prvi dan sam im rekao da ono nece raditi ali ne Pinc sere, eto vam ga sad babojebci jedni incelski
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
#3
(2021-09-21, 07:48 PM)Pinch Wrote: Treba da se ubiju svi kolektivno, prvi dan sam im rekao da ono nece raditi ali ne Pinc sere, eto vam ga sad babojebci jedni incelski



Ideja mi se svidjela medutim, da, postojale su vrlo male ?anse da to prode :/
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
#4
(2021-10-01, 10:56 PM)daddy. Wrote:
(2021-09-21, 07:48 PM)Pinch Wrote: Treba da se ubiju svi kolektivno, prvi dan sam im rekao da ono nece raditi ali ne Pinc sere, eto vam ga sad babojebci jedni incelski



Ideja mi se svidjela medutim, da, postojale su vrlo male ?anse da to prode :/

Takve stvari niti se rade direkt na lajv forumu niti na zajednici koja umire (a i da dodam da su izgubili nade od svih nas).
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
#5
Cancerouth je bio u fazonu oMg zA?TO sE ?aLiTe jA SaM oVo Za dAN nApIsAo pLz ViDiTE kAkO sAM sAmO dObar

Mamu li ti jebem hipokritsku ?vajcarsku neodgojenu, zamisli iz ?vice si i na samp sceni si, pa to psihicki ne mo?e da bude dobro.
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
#6
(2021-10-03, 10:50 PM)Pinch Wrote:
(2021-10-01, 10:56 PM)daddy. Wrote:
(2021-09-21, 07:48 PM)Pinch Wrote: Treba da se ubiju svi kolektivno, prvi dan sam im rekao da ono nece raditi ali ne Pinc sere, eto vam ga sad babojebci jedni incelski



Ideja mi se svidjela medutim, da, postojale su vrlo male ?anse da to prode :/

Takve stvari niti se rade direkt na lajv forumu niti na zajednici koja umire (a i da dodam da su izgubili nade od svih nas).



Da, ne bi trebale da se rade na live forumu, eh sad da li zajednica umire ili koliko je ljudi izgubilo nadu u projekat je dosta diskutabilno.
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
#7
Ko bi reko. Srećna nova 2023.
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
#8
(2022-12-30, 01:20 PM)Pinch Wrote: Ko bi reko. Srećna nova 2023.
Hvala takođe
[Image: Andjelkovic-Bez-TS3-Manager.jpg]
  Reply
#9
Sretna nova godina sa zakašnjenjem.
  Reply
#10
(2023-01-15, 12:44 PM)pokerface Wrote: Sretna nova godina sa zakašnjenjem.
 
Takođe.
  Reply


Forum Jump: