• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dayrpg V2
#1
Day RPG
server28.clans.hu:7793
A Következő kisebb leírás engem és a szerveremet fogja bemutatni!
[spoiler=Szerver információk]-Átlag 10-15/30
-Adminok átlag: 22+
-Scripter: CMike
-Szerver web: Még nincs
-Facebook: FB.COM/SAMPDAYRPG
-IP: server28.clans.hu:7793[/spoiler]

Rólam


Sziasztok! Régóta játszom a San andreas többjátékos módjával a samp-al.
Elsőnek egy Freeroam szerveren kezdtem, majd rátaláltam egy RP szerverre pályafutásom 2. napján.
Semmit nem tudtam, mindent megamtól kellett megtanulnom az RPről.
Életem első szervere az akkori Fantasy RPG, egy alap, félig magyar nyelvű mod volt.
Akkoriban nem is volt ilyen sok RP szerver, tehát mindenki imádta aki ott játszott.

Semmit nem tudtam az RPről, mindíg rettegtem ha valaki interakcióba akart lépni velem, nehogy valamit rosszul csináljak.
Szerencére nem adtam fel és ma már a sokadik szerveremet futtatom! (több-kevesebb sikerrel)
Mára már kissé koros vagyok a játékhoz, de úgy érzem, hogy még 60 évesen is fel-fel fog lángolni bennem a SA-MP iránti elkötelezettségem.
A Játékot valamikor 2009-2010 kötöl kezdtem ha jól emlékszem az akkori 0.3a verzión. Egészen onnan jelenvagyok.
Szóval ma már sok éve játszok, kisebb kihagyásokkal.
Rengeteg Scripterrel dolgoztam együtt és több sikeres szervert is futtattunk.
A Legutolsó saját projectem 2013 környékén indult és a Second Chance GFRP nevet kapta.
A Játékmód azóta is megvan, de rajtam kívül másoknak is.
A Módban majdnem mindent sajátkezüleg írtam: Kocsi,ház, biznisz, bandák, munkák(jól kidolgozott), frakciók...egyszóval 99%-a a saját kezem műve.
A Módot bár eladtam egyszer és kikerült a publikum elé, én még máig is fejlesztem néha-néha. Jelenleg is béreltem egy szervert neki és futtatom, bár nem arra koncentralok, hanem a dayrpg-re.
Jelenleg egy másik SecondChance is indulni tervez, de ahoz semmi közöm. Nem az én módomat használják fel és remélem, hogy sikeresek lesznek.
Erről megkérek mindenkit ne is írjon hozzászólást, mert tudok róla!



Most pedig jöjjön az, amiért a témára kattintottál!

A Szerver módja egy Holiday mód.
Ezt a módot egy volt adminom adta, aki később otthagyta a szervert.
A Szerver neve valamiért a DayRPG nevet kapta, nem szóltam bele, nem foglalkoztam vele.
Mint később kiderült, az eredeti DayRpg is megnyitott pont 1-2 nappal az után, hogy én is megnyitottam!

Szóval már tisztázhatjuk is, hogy ez nem az eredeti Day mod és nem is az eredeti tulajok/adminok vezetik!
Sok rosszat olvastam az akkori Day RPG-ről, de remélem mindenki elnézi nekünk az akkori baklövéseiket, ugyanis mint írtam: Mi nem ők vagyunk!


A Módról csak annyit, hogy egy bughalmaz volt, a mai napig is találunk még bugokat, de minden nap azért dolgozom, hogy ezek eltűnjenek.
Az elején fejleszteni semmit sem tudtam, ugyanis annyi hibás rész volt, hogy rengeteg időbe telt javítani, de mostmár szerencsére egyre használhatóbb!
Szerencsére lassácskán el is tudtam kezdeni fejleszteni a modot, bár lassan haladok egyedül.
Ha feljössz a szerverre, akkor egy alap Holiday-nek fog tűnni, de az igazság a mód belsejében van.
Megtehettük volna azt is, hogy csak szét mappoljuk, hogy minél jobban nézzen ki, meg úgy tűnjön mintha jaj de sokat fejlesztettünk volna, de akkor nem lenne semmi újdonság.

Csak párat említenék, ami javítva/fejlesztve lett...
-Kamionos munka
-Fizetések
-Hosszú sorok tördelése
-Ékeztes parancsok(:D)
-Frakcióskin
-Boltrablás
-Halál utáni kórház
-Anticheat
-Egyéb szerver biztonsági dolgok
-Fegyverrel kapcsolatos hibák
-1-2 Új Map
-És még sok más!

A Szerveren található rengeteg munka, felsorolnám azokat, amiket a legtöbben használnak
-Permetező
-Hullaszállító
-Úttisztító
-Cement szállító
-Vasazás
-Pizza szálltó
-Postás

És még sok más


Jelenleg használatban lévő frakciók
-Sheriffség
-Mentőszolgálat
Alvilág
Jelenleg csak 1 banda működik a szerveren és mostanában nem lesz kiadva több!


A Szerveren GFRP szabályok szerint kell játszani. Az igazi RP-re vágyóknak ez a szerver nem ideális!
--Úgy mint ez előtt 10 évvel---


[spoiler=iratlan szabályok]
Admin felvétel NINCS, ha adminra van szükségünk, majd a vezetőség kiválasztja azt, aki a legalkalmasabbnak tűnik! Ezt kérlek hagyjátok ránk!
Frakció pályázat nincs, Leadereket is mi választunk a saját módszereink alapján!
Frakcióba jelentkezés jelenleg csak IC lehet, későbbiekben majd a weboldalon is!
Weboldal jelenleg fejlesztés alatt
[/spoiler]




[spoiler=Szerver információk]-Átlag 10-15/30
-Adminok átlag: 22+
-Scripter: CMike
-Facebook: FB.COM/SAMPDAYRPG
-IP: server28.clans.hu:7793[/spoiler]
  Reply


Forum Jump: