• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proiecte care asteapta Open.MP
#1
Daca ai un proiect si vrei in viitor sa il treci pe Open.MP, scrie aici detalii despre proiect sau ce ar trebui sa aiba OpenMP ca sa treci de la SA:MP aici.
  Reply
#2
nephrite.

Ce vreau de la open.mp?
Optimizari pe partea de server. Stabilitate mai mare la numar inalt de jucatori.
[Image: 350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png]

Discord: kseny#6969
  Reply
#3
Am avut multe proiecte la viata mea, dar vreau ca open mp sa ruleze pe 64 biti, nu doar pe 32.

De la proiectul Open MP vreau sa vad multe, dar in special mai multe functii pe partea de limbaj de programare.

Daca ar fi mai multe functii, cu siguranta o sa fie si jocul mult mai placut, nu e placut atunci cand ai lag din cauza "tick-urilor".

Acum depinde totul si de optimizarea codului, dar cum am precizat, jocul ar fi mult mai placut atunci cand nu ai lag.
  Reply
#4
(2019-04-19, 10:38 AM)strcpy Wrote: Am avut multe proiecte la viata mea, dar vreau ca open mp sa ruleze pe 64 biti, nu doar pe 32.

De la proiectul Open MP vreau sa vad multe, dar in special mai multe functii pe partea de limbaj de programare.

Daca ar fi mai multe functii, cu siguranta o sa fie si jocul mult mai placut, nu e placut atunci cand ai lag din cauza "tick-urilor".

Acum depinde totul si de optimizarea codului, dar cum am precizat, jocul ar fi mult mai placut atunci cand nu ai lag.



Daca suporta nativ c atunci poti fi sigur ca vei beneficia de performanta(asta daca va fi folosit pentru dezolvtarea proiectului). Dar, 64 bit e una din mariile imbunatatiri avand in vedere ca nu mai esti limitat la 4gb ram sau chiar variabile pe 32 bit
Away
  Reply
#5
Suport-ul nativ pentru C este super. Nu voi mai avem nevoie de tot felul de plugin-uri ?i func?ionalita?i portate din C in pawn. Sa nu mai zic de gamemode-urile care se vor mula perfect pe partea de OOP a limbajului.
  Reply
#6
(2019-04-18, 03:29 PM)ksenon Wrote: nephrite.



Ce vreau de la open.mp?

Optimizari pe partea de server. Stabilitate mai mare la numar inalt de jucatori.



la 500 de jucatori eu zic ca tine si asta
Discord: keNN.#8447




Website: www.kenn.ro



CEO of Leaks Rom?nia





Leaks Community

Leaks.ro?is a forum that builds on the development of the SA-MP community in Romania.

Official Discord: here

  Reply
#7
astept mai multe sloturi
  Reply
#8
O comunitate de Roleplay HARD, mai multe proiecte cu moduri de joc si diferite parteneriate.
  Reply
#9
Mai multa stabilitate la mai mul?i playeri conecta?i, mai multe sloturi.
  Reply
#10
CEF cum exista deja pe rage.mp sau gta network

En: CEF like on ragemp or fra network. This think will improve game style.
  Reply
#11
VO IP - voice chat
  Reply
#12
(2019-09-29, 09:35 PM)amarelinhoxx Wrote: VO IP - voice chat



Sincer.. n-as vrea sa vad asta. Poate doar ca plugin / optiune care sa fie dezactivata din server.cmd sau sa fie restrictionata pentru anumiti playeri.



N-as vrea sa aud tot serverul cum vorbeste :)) Nici macar pe cei de langa mine.
  Reply
#13
Big Grin 
(2019-04-18, 03:29 PM)kseny Wrote: nephrite.

Ce vreau de la open.mp?
Optimizari pe partea de server. Stabilitate mai mare la numar inalt de jucatori.

Pai da! Dar de unde sume înalte de jucători?
You are genetic garbage.
Mutant gorillas, homo sapiens created by the Anunnaki extracting race.
The race of Satan, Christ and Mary Magdalene, that in the last 2000 years you have killed all the people on earth,
And you've taken their place and their planet.
Of course I'm crazy, I'm away with the raft.
  Reply
#14
(2023-11-16, 06:14 PM)Alternos Wrote:
(2019-04-18, 03:29 PM)kseny Wrote: nephrite.

Ce vreau de la open.mp?
Optimizari pe partea de server. Stabilitate mai mare la numar inalt de jucatori.

Pai da! Dar de unde sume înalte de jucători?

Când a scris mesajul în 2019 existau acele sume înalte, acum, nu mai sunt. Doar comunitatea B-Zone mai are o șansă de reușită după părerea mea.
  Reply


Forum Jump: