• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balkan
#1
Chat za balkance





Ja: Hrvat
Meow
  Reply
#2
Ziveo na Tito....
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#3
Slovenac ovde
  Reply
#4
Dajte sigurno nas jos ima :)
Meow
  Reply
#5
croatia
  Reply
#6
Hrvat sa ima
  Reply
#7
Da ima nas :)
  Reply
#8
(2019-04-14, 12:39 AM)Escoburger Wrote: Ziveo na Tito....



(2019-04-14, 10:38 AM)Zigua Wrote: Slovenac ovde



(2019-04-14, 02:55 PM)mr_sacrimoni Wrote: croatia



(2019-04-14, 04:42 PM)Shadow Wrote: Hrvat sa ima



(2019-04-14, 04:45 PM)batonkal Wrote: Da ima nas :)



Kako ste doznali za ovo?
Meow
  Reply
#9
Video na diskordu, pojma nisam imao da je ovo neki novi multiplejer dok nisam video u samp forumima.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#10
Bice ovdje svega nadam se
  Reply
#11
(2019-04-14, 10:59 PM)6cadilab9 Wrote: Bice ovdje svega nadam se

Haha i ja se nadam, s neke strane?je steta sto su unbanuli tommija jer necemo prijec na ovaj mp... Al mozda ocemo?
Meow
  Reply
#12
Sta se izdesavalo sa tomijem nisam upucen?
  Reply
#13
(2019-04-14, 06:15 PM)Wolf Wrote: Kako ste doznali za ovo?

Preko Kalcorovog foruma
  Reply
#14
pozz od bosancerosa
  Reply
#15
(2019-04-15, 07:50 AM)6cadilab9 Wrote: Sta se izdesavalo sa tomijem nisam upucen?

Ma navodno je vlasnik sampa kalcor bano vecinu developer teama jer je mislio da su kao ukrali kod za developenje ovog novog multipleyera (?to nije istina), tako ne?t.

Nemoj me uzimat za rijec. Medutim unbano je kalcor tomija sad jer je kao do?lo do nesporazuma. A i da budemo iskreni, ne mo?e bez njega.
Meow
  Reply
#16
koja glupost iskreno sto se tice Kalcora mislim naravno
  Reply
#17
(2019-04-15, 05:47 PM)Salesman Wrote: koja glupost iskreno sto se tice Kalcora mislim naravno

Ma ego mu je prevelik
Meow
  Reply
#18
bas glupa stvar i situacija generalno, ali ocekujem nesto od projekta i od y_lessa. :)
  Reply
#19
jel prelazimo na opnemp a : D
  Reply
#20
Da :D

Ja sam vec rezervisao balkan-omp.com :D
  Reply
#21
(2019-04-16, 09:36 AM)6cadilab9 Wrote: Da :D

Ja sam vec rezervisao balkan-omp.com :D





HAHAHAHAHAHA LUDAK :D
  Reply
#22
Situacija je da je Kalcor lijen lik koji zaraduje previ?e para da bi mu se i?ta dalo napraviti za boljitak SAMP-a. MIslim, treba ga i razumjeti, ima 35 godina i zaraduje oko 70,000 kn mjesecno ?to je otprilike 10,000$ i to samo brojeci hosted tab listu, a tko zna kako jo? zaradi. Nekim ljudima je stalo za razliku od Kalcora koji se jedno vrijeme cak 7 mjeseci nije ulogirao na forum kao npr. Y_Lessu koji je pozivao ljude preko ruskog facebooka da je SAMP smece i da prijedu svi na novi masu puta bolji multiplayer mod. To je do?lo do Kalcora koji je banao Y_Lessa i sve sudionike te 'urote'.

Ma i drago mi je, Kalcor mi je tako odvratan tip, glup kao kurac a misli da je prepametan... Mo?da i je pametan, ali je pokvareno govno. Pazi samo kako je banao svu staru ekipu iz 2008-2009. jer je znao da takvi ljudi imaju reputaciju i ugled veci od njega i da ce kad tad sku?iti pricu i da ce se ovo dogoditi. Na kraju krajeva i dogodilo se, i neka se dogodilo jer se cekalo vec par godina. Sa ovim otkazivanjem i brisanjem screenshots & videos je ubio sve, bio je ba? neki hype na ovu 0.3.8 verziju da bi na kraju razocarao sve jer valjda mora sve tako usrano biti i izbacio je neku osakacenu 0.3.DL unofficial verziju. Podijelio je SAMP zajednicu u one koji igraju na 0.3.7 i 0.3.DL unatoc tome ?to postoji najbanalnija opcija u server.cfg - useartwork 0 koja disable-a sav downloadable sadr?aj servera.
  Reply
#23
Sve to stoji, ali reci da on mozda zeli da samp propadne je malo besmisleno, on je pohlepan, njemu da se ovo ne vodi mogao je dati source nekom od ovih momaka i sigurno ne bi pogrijesio, posto vidi se da su puni znanja i jos bitnije zainteresovani.

Kalcijum je govno jedno koje vec duzi niz godina ne mrda prstom, ok malo se tu zakuhalo prosle godine kad je trebala izaci 0.3.8, i poslje par mjeseci i to je obustavio zbog manjka zainteresovanosti sto je opet besmisleno..meh ja pratim ovo i nadam se da cu prebaciti svoj server ovdje kad vrijeme dodje...
  Reply
#24
Meni je drago sto se dogadja nesto novo, iskreno MTA ne volim nikako, ali SA-MP mi je uvijek bio dobar i tecan i nekako prirastao srcu. Poprilicno bih volio da ostane na principu C sintakse, ali sa novijim stvarima naravno i callbackovima bez koristenja plugina i raznih includova, nemojte me pogresno shvatiti obozavam pisati svoje callbackove ali to bi bilo lakse sa native-ima.
  Reply
#25
Sla?em se sa @Croheart-ovim komentarom, covjek zaraduje s jedne strane a s druge ?eli da samp propadne, za?t ond ne da nekom da bude vlasnik i mirne du?e ode, a ne vak da ga svi mrze

(2019-04-16, 10:39 AM)6cadilab9 Wrote: Sve to stoji, ali reci da on mozda zeli da samp propadne je malo besmisleno, on je pohlepan, njemu da se ovo ne vodi mogao je dati source nekom od ovih momaka i sigurno ne bi pogrijesio, posto vidi se da su puni znanja i jos bitnije zainteresovani.

Kalcijum je govno jedno koje vec duzi niz godina ne mrda prstom, ok malo se tu zakuhalo prosle godine kad je trebala izaci 0.3.8, i poslje par mjeseci i to je obustavio zbog manjka zainteresovanosti sto je opet besmisleno..meh ja pratim ovo i nadam se da cu prebaciti svoj server ovdje kad vrijeme dodje...

Istina

Koji ti je ip servera? Po?alji porku u privatno, htio bi joinat i vidjet sta ima :)

(2019-04-16, 09:28 AM)Deity Wrote: jel prelazimo na opnemp a : D

Prelazimo, prelazimo, nadam se da izade ?to prije i da serveri na kojem igram prijedi isto
Meow
  Reply
#26
Zato ?to je serator. Kad je predao kod za vice city MP, to se prvo izgubilo, propalo, a novi vlasnici su poricali da je on ikada bio vlasnik tog koda.



Isto je spominjao i open source SA:MP-a i predaju koda u necije ruke, ali to su samo price da pokrije svoju guzicu i da ne ispada negativac u cijeloj prici.



OpenMP ce svakako donijeti ne?to novo u SA svijet, a u najgorem slucaju natjerati i samp na neki razvoj.



Also, Kalcor jo? od 2014. ocekuje da ce samp propasti...
  Reply
#27
Ima li ko zainteresovan da kontributuje balkan omp sajtu?
  Reply
#28
Evo ja, vrlo rado!

Samo ne treba se zalijetati, tko zna ?to mo?e biti... nemojte ovo uzeti 'ovo ce ovako biti, mora'. Stvari se lako mijenjaju i ljudi se jo? br?e razocaraju. Treba pricekati jo? par mjeseci da ljudi vide konkretne stvari, sad su ovi koji rade ovo pod gasom, dr?i ih inat prema Kalcoru. Tako da, nemoj se upu?tati u rizican posao, platit ce? host, napravit sve, a mo?da od svega ovoga ne bude ni?ta.
  Reply
#29
Tongue 
http://balkan-omp.com/



Ja se malo zaletio izgleda xD
  Reply
#30
(2019-04-17, 08:17 AM)6cadilab9 Wrote: Ima li ko zainteresovan da kontributuje balkan omp sajtu?

Kak mogu pomoc?
Meow
  Reply
#31
Jel itko od vas banan sa SAMP foruma? Jesam ja jedini? Dobio sam ban jer sam pristojno obrazlo?io da je Kalcor covjek od 35-40 godina koji zaraduje 10,000$ mjesecno... Ban reason: trolling. Ali u prijevodu: lijeno smece xD
  Reply
#32
Ne znam jos uvijek, razmisljam da li je najpametnije pokrenuti samo forum ili da napisem isto tako i neki portal, homepage, to bi vjerovatno u laravel-u pisao, ne znam ima li ovdje ko da se razumije u backend web development uopste :D
Svaka ideja je dobro dosla, ne znam ni sam sta da radim, kao sto kaze Cro, malo sam se zaletio

(2019-04-17, 09:42 AM)Croheart Wrote: Jel itko od vas banan sa SAMP foruma? Jesam ja jedini? Dobio sam ban jer sam pristojno obrazlo?io da je Kalcor covjek od 35-40 godina koji zaraduje 10,000$ mjesecno... Ban reason: trolling. Ali u prijevodu: lijeno smece xD

Ja sam za tako nesto dobio ban pre 3 godine :D
  Reply
#33
(2019-04-17, 09:22 AM)6cadilab9 Wrote: http://balkan-omp.com/



Ja se malo zaletio izgleda xD



Ako kontas forum praviti, rado :)
  Reply
#34
(2019-04-17, 09:22 AM)6cadilab9 Wrote: http://balkan-omp.com/



Ja se malo zaletio izgleda xD



Ovo direkt ide na sign?

in brt, kako se registrovat?
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#35
To se zove 'http authentication' bukvalno ogranicen pristup sajtu, razmisljam da li da koristim mybb ili phpbb za platformu foruma, ako imate neke prijedloge pisite
  Reply
#36
(2019-04-18, 07:55 AM)6cadilab9 Wrote: To se zove 'http authentication' bukvalno ogranicen pristup sajtu, razmisljam da li da koristim mybb ili phpbb za platformu foruma, ako imate neke prijedloge pisite



phpBB ima jednu dobru temu koju se meni mnogo avidja, milk v2, totalno sam odlepio na to, ali za tu temu moras platiti, trebalo bi da ima nesto online da se downloaduje bez placanja. Sto se tice MyBB-a, ja sam to koristio nekih godinu dana i bio sam zadovoljan, mybb je bio laksi za koristit u poredjenju sa phpbb.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#37
Ja cu dignuti phpbb nekako mi je pouzdaniji i vise mogucnosti nudi.

Ima li ko ovdje da je dobar sa ui/ux, dizajnom ili slicno
  Reply
#38
(2019-04-18, 09:45 AM)6cadilab9 Wrote: Ja cu dignuti phpbb nekako mi je pouzdaniji i vise mogucnosti nudi.

Ima li ko ovdje da je dobar sa ui/ux, dizajnom ili slicno





Mogo bi pogledat s kojim softwerima se radi ui pa mozd mogu bit od pomoci sto se toga tice.
Meow
  Reply
#39
Pozz momci do?o tata hehe
  Reply
#40
do?o samo da se potpi?em ovdje :D ?ivjeo O:MP!!!
  Reply


Forum Jump: