• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balkan
#41
Heart 
(2019-04-19, 12:02 PM)BloodMaster Wrote: do?o samo da se potpi?em ovdje :D ?ivjeo O:MP!!!



?ivjeo!

Vraca? se hmmm?
  Reply
#42
(2019-04-19, 12:02 PM)BloodMaster Wrote: do?o samo da se potpi?em ovdje :D ?ivjeo O:MP!!!

(2019-04-19, 10:10 AM)Pinch Wrote: Pozz momci do?o tata hehe

Dobrodo?li
Meow
  Reply
#43
Welcome :D
  Reply
#44
Coek meni pi?e dobrodo?li a ja medu prvim korisnicma foruma ovo mi novi acc id 42

Salim se naravno, no blodek ja se potpuno sla?em sa kalcorom da samp kao Community nije zaslu?io update, jedino ?to je samp proziveo su deca cije je psovanje na minimalnih 300% vecem nivou nego ?to je bilo pre sampa (o rlu pricam) i jednostavno kada ude? na sarenu vidi? o cemu pricam iste sekunde...

Ali opet zaslu?io je update ako pogleda? normalne samp servere koji cine manjinu, i.e Revitant/Noobot/LIRP (closed jbg)/BURP (STARI). ..
  Reply
#45
A ?ta to hvali mom BU ? :D
  Reply
#46
(2019-04-19, 06:01 PM)6cadilab9 Wrote: A ?ta to hvali mom BU ? :D



Ne fali ni?ta nzm kakav je jo?, msm mozda na tvoj i mislim menjano je dosta puta
  Reply
#47
Sta li ce ispasti na kraju od ovog O:MP-a.. xD
  Reply
#48
Bice nesto na kraju, ipak je ovo timski rad, a ne sam kao kalcor sada 1 updejt za godinu dana.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#49
(2019-04-20, 07:22 AM)Escoburger Wrote: Bice nesto na kraju, ipak je ovo timski rad, a ne sam kao kalcor sada 1 updejt za godinu dana.

Fazon je da ce i kancerogeni samp Community preci pa ce ispast sranje Community kao i ovaj sada sto je, ne osporavam to sa ce da kida sve al ako su igraci kanceri jebo ti haha

Msm ovo je problem svake mp igre
  Reply
#50
Pozdravkoo :) Cini mi se da ce ovo kida.
  Reply
#51
Ala cu masu sa skill arene ds proljuljam ako ovo bude kidalica, odma bataljujem mta
[Image: 560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png]
  Reply
#52
(2019-04-20, 09:46 AM)Deity Wrote: Ala cu masu sa skill arene ds proljuljam ako ovo bude kidalica, odma bataljujem mta



(2019-04-19, 12:02 PM)BloodMaster Wrote: do?o samo da se potpi?em ovdje :D ?ivjeo O:MP!!!



Kad ce celi balkan ovdje
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#53
(2019-04-19, 11:14 PM)m1lfman Wrote: Sta li ce ispasti na kraju od ovog O:MP-a.. xD



Sva?ta
Meow
  Reply
#54
Nadam se da ce se ne?to desiti u skorije vrijeme
  Reply
#55
Desit ce se nesto, a ja ne mogu da docekam otvoreno testiranje omp-a.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#56
Uf, jedva cekam da se posle 2012. vratim San Andreasu :)
  Reply
#57
de smo kako smo
  Reply
#58
(2019-04-27, 09:05 PM)Vauth Wrote: de smo kako smo

tu smo dobro smo
Meow
  Reply
#59
Tako treba
  Reply
#60
Sta je ovo nigdje nikoga
  Reply
#61
Ima nas ima.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#62
CoA supports this, kidalica.
  Reply
#63
Tu smo !!
  Reply
#64
Tongue 
(2019-06-07, 05:46 PM)Logan Wrote: CoA supports this, kidalica.

I like it
  Reply
#65
burgershot.gg EX-YU

https://discord.gg/4RKsnqw
  Reply
#66
Da se i ja upi?em u ovo novo cudo :P
  Reply
#67
Dok nas ima, sve je super.
  Reply
#68
Pozdrav ekipa! Cak bih se i ja moga vratit na SA:MPa, ako ovo uspije.
  Reply
#69
Pola samp servera ce ti preci ovamo, ko ce da stoji tamo gde dobijas updejt jednom u dvije godine.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#70
Bosanac ovde
  Reply
#71
Kako napreduje O:MP, oce li i?ta biti od ovoga? ?ta Vi mislite?
  Reply
#72
Pozdrav momci, sta se radi ?

Ima li nekih novosti o ovome ?
  Reply
#73
?ta mislite, vredi li se osloniti na ovu ekipu i cekati omp?
  Reply
#74
Ako se u koga vrijedi uzdati, onda su ovo ovi ljudi, koji su prakticki zazidali temelje pawna i vjerujem u njih, i vrijedi se uzdati u njih
  Reply
#75
Drago mi je iskreno da se desava nesto novo u eri starije igrice koja jos uvek zivi na balkanu :)

I smatram da ce verovatno opasno zaziveti, evo ovde vidim Blooda koji je vodio tada XRP server, i dan danas se smejem zbog onog videa sa prezentacijom mleka... Drago mi je da se vraito, pretpostavljam i dosta njih ovom novom verzijom! :)
  Reply
#76
Pozdravko drugarici!
????? ??? ?? ?????, ? ????????-??????????? ?????? ??? ???? ? ?? ?????????



[Image: 99XXzyx.gif]


  Reply
#77
"Yeah, I'm done. I haven't officially called it because there's always a chance of a security update or something.

Nobody who has been around as long as me still plays this game. If they're here at all, it's only to chat with people they met years ago.

You're wasting your time writing a SA-MP script from scratch, unless it's something that interests you. There are already loads of scripts out there.

You wouldn't start a SA-MP server in 2019. If you want to make something involving SA-MP, build a gaming community with a forum etc and run multiple games.

I've been planning to move to linux desktop for a long time. There's a shift in that direction among computing professionals and scientists."

Objavio Kalcor, jutros
  Reply
#78
^^^



Kad se samp zatvori, pogodite gde ce ljudi da idu?
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#79
(2019-10-20, 05:57 PM)Escoburger Wrote: ^^^



Kad se samp zatvori, pogodite gde ce ljudi da idu?



Auh, gde? :'D

Gde cemo braco moja? :)
  Reply
#80
Pozdravljam
  Reply


Forum Jump: