• 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balkan
#81
Novi diskord je napravljen, idemo samo jako.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#82
(2019-11-12, 08:25 PM)Escoburger Wrote: Novi diskord je napravljen, idemo samo jako.

Usao sam, idemo jako braco moja! :)
  Reply
#83
Pozdrav ljudi, kako ide?

Kad prelazimo na ovaj O:MP?
  Reply
#84
Bacite like!



https://www.youtube.com/watch?v=ncFvbuRh...AWp4AaABAg
  Reply
#85
Pozdravljam!
  Reply
#86
Inace ljudi, ko zeli da napravi neki korisni post (bilo neki guide ili stagod) slobodno napravite novi post, ja cu da ga procitam, I ako mi se svidja onda ga zalijepim u ovom forumu.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#87
jao sta nas je
  Reply
#88
Ima li vas jo? braco
  Reply
#89
Of kors :D
  Reply
#90
open.mp izlazi veoma brzo tako da ne gubite nadu :)
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
#91
Zakupljuju li se special domene dok jo? nije iza?ao open:mp, kad izade to ce biti bomba oko toga?
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
#92
Podforum spava vec neko vreme, jeste li ?ivi? Open Multiplayer napreduje iz dana u dan!
  Reply
#93
(2020-09-06, 06:32 PM)deyne.bp Wrote: Podforum spava vec neko vreme, jeste li ?ivi? Open Multiplayer napreduje iz dana u dan!



Navratim s vremena na vrijeme
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
#94
Da osve?im temu malo, ste ?ivi?
  Reply
#95
Ajmo sad po?to je "zvanicno" sve gotovo sa one strane, da se aktiviramo ovdje, zovite va?e prijatelje koji ne znaju za ovo, samo jako.
Valkyrie Deathmatch
Soon.
  Reply
#96
Well stvari su pocele ici na gore... samp forum se ugasio wiki isto.



[Image: mERIlGy.png]
  Reply
#97
Bice kidalica;))
  Reply
#98
Di ste braco, ceka li se open.mp
[Image: a7Qeo6o.jpg]

all my niggas blew up like a propane



  Reply
#99
(2020-09-30, 01:42 PM)Joki96 Wrote: Di ste braco, ceka li se open.mp





Mislim da znam tko si,a ti znas 'ko sam ja :)







Ima li kakve nade za sve ovo momci?
  Reply
Ocekujem dosta od OPENMP. Samp propada jos od neke 2k18, a mta nije to to.
  Reply
Ohladio mi je svaki vid modifikacije za ovu igricu ali jo? imam neke volje i ?elje zbog novog O:MP, vrijedi probati ;)
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
(2020-10-01, 08:21 AM)daddy. Wrote: Ohladio mi je svaki vid modifikacije za ovu igricu ali jo? imam neke volje i ?elje zbog novog O:MP, vrijedi probati ;)



Trueeee
  Reply
(2020-10-01, 08:21 AM)daddy. Wrote: Ohladio mi je svaki vid modifikacije za ovu igricu ali jo? imam neke volje i ?elje zbog novog O:MP, vrijedi probati ;)

Meni?ohladio prije godina i godina, ali ovaj O:MP mi je privukao paznju, sta znam, mozda me opet ta strast 'pogodi' pa pocnem igrati
  Reply
(2020-10-02, 07:25 AM)Mickey Wrote:
(2020-10-01, 08:21 AM)daddy. Wrote: Ohladio mi je svaki vid modifikacije za ovu igricu ali jo? imam neke volje i ?elje zbog novog O:MP, vrijedi probati ;)

Meni?ohladio prije godina i godina, ali ovaj O:MP mi je privukao paznju, sta znam, mozda me opet ta strast 'pogodi' pa pocnem igrati



Za?to da ne iskoristiti jo? malo onoga ?to se nudi, pa se onda mirno ,,penzionisati" ;)
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
Neaktivni ste mi, trgnite se malo ;)
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
jbgaa
  Reply
(2020-10-27, 09:03 AM)daddy. Wrote: Neaktivni ste mi, trgnite se malo ;)

Vi?e im je stalo do razdvajanja communitya kod onih fa?ista na bsampu lool

Ovde moraju svi da predu kad tad
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
(2020-10-27, 04:06 PM)Pinch Wrote:
(2020-10-27, 09:03 AM)daddy. Wrote: Neaktivni ste mi, trgnite se malo ;)

Vi?e im je stalo do razdvajanja communitya kod onih fa?ista na bsampu lool

Ovde moraju svi da predu kad tad



Onda nisam jedini koji daje prijedlog da se ne razdvaja nigdje ni?ta, POGOTOVO NE?balkan, to je da Bog sacuva. Ovako kako ima vi?e stranaca je i bolje, manje sranja a ljudi ce vi?e da se nauce po?tovanju.
daddy. /?daddyDOT





?

[Image: image.png]

  Reply
(2020-10-27, 04:35 PM)daddy. Wrote:
(2020-10-27, 04:06 PM)Pinch Wrote:
(2020-10-27, 09:03 AM)daddy. Wrote: Neaktivni ste mi, trgnite se malo ;)

Vi?e im je stalo do razdvajanja communitya kod onih fa?ista na bsampu lool

Ovde moraju svi da predu kad tad



Onda nisam jedini koji daje prijedlog da se ne razdvaja nigdje ni?ta, POGOTOVO NE?balkan, to je da Bog sacuva. Ovako kako ima vi?e stranaca je i bolje, manje sranja a ljudi ce vi?e da se nauce po?tovanju.

Bukv pogledaj ?pance, likovi su od pocetka do kraja na glavnom forumu i tjt, nema pizdarija niti bilo cega slicnog.
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
Pozdravljam
  Reply
zaboravio san dodati, mogli smo opet napraviti Discord Server?

mislim da bi bilo bolje jer vise nas koristi discord nego forum udjemo samo da provjerimo

ima li sta novo i "LogOut" palimo :D
  Reply
(2020-11-10, 10:31 PM)Ciko s Bradom Wrote: zaboravio san dodati, mogli smo opet napraviti Discord Server?

mislim da bi bilo bolje jer vise nas koristi discord nego forum udjemo samo da provjerimo

ima li sta novo i "LogOut" palimo :D

Ja cu kada sredim pc, i botove bih.. ????
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
Postovanje zemljaci.
  Reply
Pozz svima, kaj ima?
  Reply
Ako trazite server sa Ex-Yu ljudima i skriptom koja je radjena po ugledu na LSRP (takodje na Ex-Yu jezicima) udjite na ovaj discord https://discord.gg/4WaNXx3e8q
  Reply
(2020-11-22, 02:44 PM)Conwell Wrote: Ako trazite server sa Ex-Yu ljudima i skriptom koja je radjena po ugledu na LSRP (takodje na Ex-Yu jezicima) udjite na ovaj discord https://discord.gg/4WaNXx3e8q

Nemoj ba? ugled na LSRP boga ti :D
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
Pozdrav svima pozdrav svima
  Reply
Oho jo? blamiranata do?lo, da zamolim likove kao ?to je ovaj gore da ne izlaze iz balkan subforuma, zbog vas ka?em :D
Using Pawn.CMD?

If you're doing so, this is the very first sign that you absolutely shouldn't utilize your all powerful P-Code knowledge in any of the scripting discussion topics.
  Reply
crka' nam moderator podforuma hahahaha
  Reply
Momci, sta smo rekli, kad bi ovo moglo izaci u beta testiranje? I hoce li uopce izaci (open) beta?
  Reply


Forum Jump: